4e klasse 15

Datum Thuis Uit Uitslag
26-11-2021 Asser Boys 3 (zaal) ACV 4 (zaal) 2 - 6
26-11-2021 zvv Borger 4 (zaal) LTC 8 (zaal) 5 - 2
24-11-2021 Xing Futsal 1 (zaal) V & Z Veendam/ Team Jos Beeres 1 (zaal) 4 - 12
19-11-2021 ACV 8 (zaal) zvv Borger 4 (zaal) 4 - 3
19-11-2021 Gieten 3 (zaal) Asser Boys 3 (zaal) -
15-11-2021 ZVV Schattenberg 4 (zaal) Asser Boys 2 (zaal) 3 - 2
15-11-2021 LTC 8 (zaal) V & Z Veendam/ Team Jos Beeres 1 (zaal) 3 - 8
12-11-2021 V & Z Veendam/ Team Jos Beeres 1 (zaal) FC Zuidlaren 3 (zaal) 6 - 1
08-11-2021 REUZ 3 (zaal) Asser Boys 2 (zaal) 9 - 1
08-11-2021 ZVV Schattenberg 4 (zaal) Gieten 3 (zaal) 3 - 1
08-11-2021 LTC 8 (zaal) ACV 4 (zaal) 11 - 1
05-11-2021 Asser Boys 2 (zaal) Xing Futsal 1 (zaal) 3 - 3
05-11-2021 zvv Borger 4 (zaal) ACV 8 (zaal) 11 - 2
05-11-2021 Asser Boys 3 (zaal) ZVV Schattenberg 4 (zaal) 6 - 7
01-11-2021 LTC 8 (zaal) Gieten 3 (zaal) 8 - 1
29-10-2021 V & Z Veendam/ Team Jos Beeres 1 (zaal) ACV 8 (zaal) 7 - 3
27-10-2021 Xing Futsal 1 (zaal) zvv Borger 4 (zaal) 2 - 2
25-10-2021 LTC 8 (zaal) Asser Boys 2 (zaal) 5 - 3
25-10-2021 ZVV Schattenberg 4 (zaal) ACV 4 (zaal) 5 - 4
15-10-2021 Asser Boys 3 (zaal) ACV 8 (zaal) 4 - 4
15-10-2021 Asser Boys 2 (zaal) zvv Borger 4 (zaal) 0 - 4
11-10-2021 LTC 8 (zaal) REUZ 3 (zaal) 4 - 7
11-10-2021 V & Z Veendam/ Team Jos Beeres 1 (zaal) Gieten 3 (zaal) 10 - 6
08-10-2021 Gieten 3 (zaal) zvv Borger 4 (zaal) 0 - 11
08-10-2021 ACV 8 (zaal) ACV 4 (zaal) 4 - 6
08-10-2021 FC Zuidlaren 3 (zaal) V & Z Veendam/ Team Jos Beeres 1 (zaal) 6 - 1
06-10-2021 Xing Futsal 1 (zaal) Asser Boys 3 (zaal) 4 - 3
04-10-2021 ZVV Schattenberg 4 (zaal) LTC 8 (zaal) 0 - 9
27-09-2021 REUZ 3 (zaal) ZVV Schattenberg 4 (zaal) 10 - 0
24-09-2021 V & Z Veendam/ Team Jos Beeres 1 (zaal) ZVV Schattenberg 4 (zaal) 3 - 1
24-09-2021 ACV 8 (zaal) REUZ 3 (zaal) 4 - 6
24-09-2021 Asser Boys 3 (zaal) zvv Borger 4 (zaal) 4 - 7
24-09-2021 ACV 4 (zaal) Xing Futsal 1 (zaal) 2 - 3
20-09-2021 LTC 8 (zaal) FC Zuidlaren 3 (zaal) 9 - 5
17-09-2021 V & Z Veendam/ Team Jos Beeres 1 (zaal) Asser Boys 2 (zaal) 8 - 4
17-09-2021 zvv Borger 4 (zaal) ACV 4 (zaal) 7 - 5
17-09-2021 ACV 8 (zaal) LTC 8 (zaal) 3 - 4
15-09-2021 Xing Futsal 1 (zaal) REUZ 3 (zaal) 1 - 6
06-09-2021 ZVV Schattenberg 4 (zaal) Xing Futsal 1 (zaal) 3 - 11
03-09-2021 ACV 8 (zaal) ZVV Schattenberg 4 (zaal) 7 - 10
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!