Trainers en leiders

Seizoen 2021/2022

 

Team Trainer Telefoon Mailadres Leider Telefoon Mailadres
Senioren            
ACV 1 Fred de Boer   freddetrainer@gmail.com Erik Meints 06-30922711 emeints@home.nl
  Robin Witte   r-witte@live.nl Richard Lunenborg 06-22648771   
ACV 2 Jordan Jansen 06-55785247 jordanjansen8@hotmail.com Marco v.d. Haar 06-22449159  
  Stefan Siahaya 06-14379658 mssiahaya@hotmail.com Koos Kliphuis 06-23422430  
ACV 3       Sander van Nijen 06-57231101  
ACV 4       Peter Roerig 06-51766042 peterroerig@hotmail.com
ACV 5       Henk de Vries 06-15054062 henk4997@gmail.com
ACV 6       Ido de Haan 06-52347252 ido@home.nl
ACV 7       Reinier Klaver 06-11047893 klaverreinier@hotmail.com
ACV 8       Timon Kremers 06-81285120 acv8@ziggo.nl
ACV 9       Hans van Zwieten 06-30934506 zwietenh@home.nl
ACV 10       Wouter Hulswit 06-55345214 wouter.hulswit@home.nl
        Tom Zijl 06-22388608 tomzijl@planet.nl
        Gerard Kuntz 06-38894016 g.kuntz@home.nl
ACV JO23-1 Tino Slagter     Johan Bijl 06-50250192  
ACV JO23-2 Koos Kliphuis 06-23422430    John Hoving 06-36552864  
ACV 35+ 1       Richard Wijnalda 06-51090452  
ACV VR1 Sven Krol 06-24962982 svenkrol15@gmail.com Laurens Hoosbeek 06-42311653 l.hoosbeek@paramedics.nl
ACV VR2 Joël Bunk     Eva Lichtenbeld 06-38419114 eva.lichtenbeld@outlook.com
ACV VR3 Jan Dassen 06-15427817   Henry Hendriksen 06-37352956 henryenrenate@gmail.com
ACV/Ach VR4 Jan Sterken 06-29608828 fam.sterken@ziggo.nl Niels Huisman 06-22367996 niels-huisman@hotmail.com
             
HJO  Floris van Es   hoofdjeugdopleiding@acvassen.nl      
TCJ O16-O19 Martin Berger   tcj@acvassen.nl      
TCJ O13-O15 David Mijnheer   tcj@acvassen.nl      
TCJ O9 - O12 Ewout Fokkens   tcj@acvassen.nl      
             
Coördinator O16-O19 Marloes van Putter   jeugdcoördinatoren@acvassen.nl      
Coördinator O13-O15 Bert Visscher   jeugdcoördinatoren@acvassen.nl      
Coördinator O9-O12 Jaap Jan Hessels   jeugdcoördinatoren@acvassen.nl      
Coördinator O7-O8 Jan Hubers   jeugdcoördinatoren@acvassen.nl      
             
Jeugdtrainers            
ACV JO19-1 Stefan Brouwer     Ronald Hoeks    
ACV JO19-2 Jan Dassen (tijdelijk)     Cindy Brinkman / Thijs Faber (teammanager)    
  Floris van Es (tijdelijk)          
ACV JO17-1 Vincent Etten      Chiljon Huiting    
  Patrick Bakker     Christiaan Groenink    
ACV JO17-2 Raylison Jennie     Paul Hoekstra    
ACV JO17-3 Alaz Suliman     Hetty Oldehinkel    
ACV JO16-1 Alex Wildeboer     Martin Berger    
ACV JO15-1 Patrick Bakker     Bart de Vos    
        Jeannette Geerts    
ACV JO15-2 Dennis Koster     Patrick Klok    
ACV JO15-3 Erik Mellema     Richard Speelman    
ACV JO14-1 Mark Jagt     Jessica Slagter    
ACV JO14-2 Dennis Jager     Arnold Kooistra    
ACV JO13-1 Thymen Ubink      Chris Dontje    
  Yorick Beijering          
ACV JO13-2 Erwin Postma            
  Mark Marring     Wietze Bosma    
ACV JO13-3 Milan Medema          
  Giorgos Tsantirakis     Bas Bakker    
  Sil Sterken          
             
ACV MO17-1 Willem-Jan Veldkamp     Willem-Jan Veldkamp    
  Ronald Heersink     Ronald Heersink    
ACV MO15-1 Marith Jaeger          
ACV MO13-1 Lizayra Dassen          
             
ACV O12 Daan Scholtens     Erwin Kremer (JO12-1)    
  Rick Faber     Steven van Veluw (JO12-2)    
  Merijn de Jong     Sabine Klok (JO12-3)    
ACV O11 Stephan Siahaya     Dennis Braker (JO11-1)    
  Alex Stam     Rafel Pieterse (JO11-2)    
  Lesly Scholten     Bert Kompagnie (JO11-3)    
        Jan Meima (JO11-3)    
ACV O10 Jordan Jansen       Johan Hofstra (JO10-1)    
  Thom Dokter     Ype Jansma (JO10-1)    
  Tom Mosselaar     Henk Tammes (JO10-2)    
  Silphen Hubers     Bas Fokkens (JO10-3)    
        Ramon Lieuwes (JO10-4)    
        David Mijnheer (JO10-4)    
        Rutger Medema (JO10-5)    
ACV O9 Jordan Jansen       Stephan Polnaya (JO9-1)    
  Yorick Beijering     Michael Plein (JO9-1)    
  Zefanja Boonstra     Charmene Mba (JO9-2)    
        Jurrian Huizenga (JO9-3)    
ACV O8 Jan Hubers       Michiel Bultstra (JO8-1)    
  Sil Sterken     Joshua Blaauw (JO8-2)    
  Giorgos Tsantirakis     Ronald Neutel (JO8-3)    
  Lars Beijering     Jeroen Venema (JO7-1)    
ACV O7 Jan Hubers       Jeroen Venema (JO7-1)    
  Levi Janssen     Marcel Timmer (JO7-2)    
  Tristan Visser          
             
Hoofdtrainer keepers Erwin Jagt          
Keepertrainers Edwin Krist          
  Manoah Kramer          
  David Ketel          
  Tom Laagland          
             
Alfa College Roy Wester          
             
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!