Trainers en leiders

Seizoen 2020/2021

 

 

Team Trainer Telefoon Mailadres Leider Telefoon Mailadres
Senioren            
ACV 1 Fred de Boer   freddetrainer@gmail.com Erik Meints 06-30922711 emeints@home.nl
  Robin Witte   r-witte@live.nl Richard Lunenborg   dennie_hut@hotmail.com
ACV 2 Jordan Jansen 06-55785247 jordanjansen8@hotmail.com Wim Offringa 06-41488787 woffring@ziggo.nl
  Stefan Siahaya 06-14379658 mssiahaya@hotmail.com      
ACV 3       Ype Jansma 06-12024019 ypejansma@hotmail.com
ACV 4       Peter Roerig 06-51766042 peterroerig@hotmail.com
ACV 5       Henk de Vries 06-15054062 henk4997@gmail.com
ACV 6       Ido de Haan 06-52347252 ido@home.nl
ACV 7       Reinier Klaver 06-11047893 klaverreinier@hotmail.com
ACV 8       Timon Kremers 06-81285120 acv8@ziggo.nl
ACV 9       Hans van Zwieten 06-30934506 zwietenh@home.nl
ACV 10       Leon de Diego 06-34259594 dediego.leon@gmail.com
        Bram Posthumus 06-28428622 b.a.posthumus@hotmail.com
ACV 11       Wouter Hulswit 06-55345214 wouter.hulswit@home.nl
        Tom Zijl 06-22388608 tomzijl@planet.nl
        Gerard Kuntz 06-38894016 g.kuntz@home.nl
ACV 35+ 1       Richard Wijnalda 06-51090452 wijnaldar@hotmail.com
ACV JO23-1 Tino Slagter          
ACV JO23-2 TIJDELIJK Jan Dassen          
ACV VR1 Sven Krol 06-24962982 svenkrol15@gmail.com Laurens Hoosbeek 06-42311653 l.hoosbeek@paramedics.nl
ACV VR2 Chris Oost 06-13704633 coost@pharmanord.com Eva Lichtenbeld 06-38419114 eva.lichtenbeld@outlook.com
ACV VR3 Jan Sterken 06-29608828 fam.sterken@ziggo.nl Niels Huisman 06-22367996 niels-huisman@hotmail.com
             
HJO bovenbouw Floris van Es   tcj@acvassen.nl      
ACV JO19-1 Stefan Brouwer + TIJDELIJK Floris van Es          
ACV JO19-2 TIJDELIJK Jesper Mulder en Nico Hut 06-36539680        
ACV JO19-3 TIJDELIJK Nico Hut en Alexander Drijfhout 06-36539680        
ACV JO17-1 Vincent Etten en Patrick Bakker          
ACV JO17-2 Raylison Jennie 06-14756604        
ACV JO17-3 Jan Sterken 06-29608828        
ACV JO16-1 Alex Wildeboer 06-54777370        
ACV JO15-1 Patrick Bakker          
ACV JO15-2 Dennis Koster          
ACV JO15-3 Erik Mellema 06-52490175        
ACV JO14-1 Mark Jagt 06-37460552        
ACV JO14-2 Dennis Jager 06-18645845        
ACV JO13-1 Thymen Ubbink          
ACV JO13-2 Erwin Postma en Mark Marring 06-14420579         
ACV JO13-3 Bas Bakker TIJDELIJK Michiel Kuntz          
ACV MO19 Jan Dassen TIJDELIJK Henry Hendriksen 06-37352956 henryenrenate@gmail.com      
ACV MO17 Willem-Jan Veldkamp 06-55741424 willemjanveldkamp@gmail.com      
  Ronald Heersink          
ACV MO15 Marith Jaeger   kees.dijkstra@me.com      
ACV MO13 Lizayra Dassen TIJDELIJK Job Valk          
             
HJO onderbouw Christel de Jong 06-20028822 tcj@acvassen.nl      
ACV JO12 Patrick Bos, Merijn de Boer, Rick Faber          
ACV JO11 Alaz Suliman, Stephan Siahaya TIJDELIJK Jordan Jansen          
ACV JO10 Jordan Jansen, Thom Dokter, Tom Mosselaar, Silphen Hubers, TIJDELIJK Robin van Hamont   jordanjansen8@hotmail.com      
ACV JO9 Jordan Jansen, Yorick Beijering, Zefanja Boonstra          
ACV JO8 Milan Medema, Giorgos, Sil Sterken, Jan Hubers   hupidos@home.nl      
ACV JO7 Jan Hubers, Levi Janssen, Tristan Visser   hupidos@home.nl      
             
Keepers Erwin Jagt, Manoah Kramer, David Ketel, Thom Laagland, Edwin Krist          
             
Alfa College Trainerscoördinatie          
  Roy Wester 06-22807891 r.j.wester@alfa-college.nl      

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!