Trainers en leiders

Seizoen 2020/2021

 

 

Team Trainer Telefoon Mailadres Leider Telefoon Mailadres
             
ACV 1 Fred de Boer   freddetrainer@gmail.com Erik Meints 06-30922711 emeints@home.nl
  Robin Witte   r-witte@live.nl Dennie Hut 06-50210566 dennie_hut@hotmail.com
ACV 2 Jordan Jansen 06-55785247 jordanjansen8@hotmail.com Wim Offringa 06-41488787 woffring@ziggo.nl
  Stefan Siahaya 06-14379658 mssiahaya@hotmail.com      
ACV 3       Ype Jansma 06-12024019 ypejansma@hotmail.com
ACV 4       Peter Roerig 06-51766042 peterroerig@hotmail.com
ACV 5       Henk de Vries 06-15054062 henk4997@gmail.com
ACV 6       Ido de Haan 06-52347252 ido@home.nl
ACV 7       Reinier Klaver 06-11047893 klaverreinier@hotmail.com
ACV 8       Timon Kremers 06-81285120 acv8@ziggo.nl
ACV 9       Hans van Zwieten 06-30934506 zwietenh@home.nl
ACV 10       Leon de Diego 06-34259594 dediego.leon@gmail.com
        Bram Posthumus 06-28428622 b.a.posthumus@hotmail.com
ACV 11       Wouter Hulswit 06-55345214 wouter.hulswit@home.nl
        Tom Zijl 06-22388608 tomzijl@planet.nl
        Gerard Kuntz 06-38894016 g.kuntz@home.nl
ACV 35+ 1       Richard Wijnalda 06-51090452 wijnaldar@hotmail.com
             
HJO bovenbouw Floris van Es 06-40588990        
ACV JO19-1 Michel Huizing 06-29156672   Johan Bijl 06-50250192  
ACV JO19-2 Jan Dassen 06-15427817   John Hoving 06-36552864  
ACV JO19-3 Nico Hut 06-36539680   Nico Hut 06-36539680  
             
ACV JO17-1 Jesper Mulder     Chilion Huiting 06-55477711  
        Christiaan Groenink 06-30289187  
ACV JO17-2 Steven Komproe 06-33607289   Paul Hoekstra 06-34655949  
ACV JO17-3 OPGEHEVEN          
ACV JO17-4 Marckus Rouffaer 06-24206562   Mayhar Salehi 06-29021374  
        Ilona Salehi 06-16268855  
             
ACV JO16-1 Alex Wildeboer 06-54777370   Anne Mulder 06-27042534  
        Harry de Winter 06-30377988  
ACV JO15-1 Vincent Etten 06-46466001   John de Jong 06-31261495  
        Martin Berger 06-25208633  
ACV JO15-2 Jan Sterken 06-29608828   Hedwig Hollander 06-50540137 (teammanager)
        Hans Koops 06-62258026  
        Jurian Jilderda 06-13433472  
ACV JO14-1 Raylison Jennie 06-14756604   Jeanette Geerts 06-15222465 (teammanager)
        Bart de Vos 06-45556561  
ACV JO14-2 Erik Mellema 06-52490175   Erik Mellema 06-52490175  
  Dennis Jager 06-18645845        
             
ACV JO13-1 Mark Jagt 06-37460552        
ACV JO13-2 Dennis Koster 06-37308189   Henri van der Veen 06-22545059  
        Tino Hoven 06-30993168  
ACV JO13-3 Zefanja Boonstra 06-28425372   Jan Geerts 06-15065084  
  Yorick Beijering 06-37320718        
             
HJO onderbouw Christel de Jong 06-20028822        
ACV JO12-1/2 Patrick Bos 06-53572952   Mark Marring 06-14420579  
  Erwin Bos 06-30313227        
  Erwin Veldkamp          
  Mark Marring 06-14420579        
ACV JO12-3 RVA/Alfa College     Bas Bakker 06-54908675  
ACV JO12-4 RVA/Alfa College     Jan Nugteren 06-29386548  
             
ACV JO11-1/2 Rick Faber     E. Fokkens 06-27100337 ejfokkens@hotmail.nl
  Merijn de Boer     S. van Veluw 06-19858728 stvveluw@hotmail.com
  Alaz Suliman          
ACV JO11-3 RVA/Alfa College     R. van Pijkeren  06-41474500 roelof@vanpijkeren.eu 
        L. de Ruiter  06-11322970 rderuiter@thrimax.nl
             
ACV JO10-1/2 Jordan Jansen 06-55785247 jordanjansen8@hotmail.com M. Plein  06-27035896 ankiebremer@hotmail.com
  Erwin Postma     G. De vries 06-42211352 guusdev5@hotmail.com
  Michiel Kuntz          
ACV JO10-3 RVA/Alfa college     D. Braker 06-51111724 dennisbraker@home.nl
ACV JO10-4 RVA/Alfa college     J. Meima 06-14033960 janmeima@hotmail.com
        B. Kompagnie 06-10005994 bkompagnie@hotmail.com
             
ACV JO9-1/2 Robin van Hamont     J. Tahapary 06-43753707 tahaparyjoel@gmail.com
  Thom Dokter     H. Tammes 06-45574977 henk.tammes@gmail.com
        B. Fokkens 06-30258804 basfokkens@hotmail.com
ACV JO9-3 RVA/Alfa college     W. Datema 06-18602238 wimdatema@gmail.com
        N. Kroek 06-45588430 naomikroek@gmail.com
ACV JO9-4 RVA/Alfa college     R. ter Wisscha 06-18425278 ppfjanet@hotmail.com
             
ACV JO8-1/2 Jan Hubers/RVA 06-13396814 hupidos@home.nl      
  Tom Mosselaar          
  Silphen Hubers          
ACV JO7-1 Jan Hubers/RVA 06-13396814 hupidos@home.nl      
  Tom Mosselaar          
  Silphen Hubers          
ACV VR1 Sven Krol 06-24962982 svenkrol15@gmail.com Laurens Hoosbeek 06-42311653 l.hoosbeek@paramedics.nl
ACV VR2 Chris Oost 06-13704633 coost@pharmanord.com Eva Lichtenbeld 06-38419114 eva.lichtenbeld@outlook.com
ACV VR3 Jan Sterken 06-29608828 fam.sterken@ziggo.nl Niels Huisman 06-22367996 niels-huisman@hotmail.com
ACV MO19 Henry Hendriksen 06-37352956 henryenrenate@gmail.com Henry Hendriksen 06-37352956 henryenrenate@gmail.com
ACV MO17 Willem-Jan Veldkamp 06-55741424 willemjanveldkamp@gmail.com Willem-Jan Veldkamp 06-55741424 willemjanveldkamp@gmail.com
  Ronald Heersink     Ronald Heersink    
ACV MO15 Kees Dijkstra 06-53890135 kees.dijkstra@me.com Kees Dijkstra 06-53890135 kees.dijkstra@me.com
ACV MO13 Job Valk 06-28589494   Janine Hogeman 06-28923999 janinehogeman@gmail.com
             
ACV Voetbalschool          
  Floris van Es 06-40588990        
Alfa College Trainerscoördinatie          
  Roy Wester 06-22807891 r.j.wester@alfa-college.nl      
            Versie: 14/01/2021
             

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!