Cookie beleid ACV Assen

De website van ACV Assen is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainers en leiders

Seniorenafdeling (seizoen 2023-2024)

Team Trainer Telefoon Mailadres Leider Telefoon Mailadres
ACV 1 Ruud Jalving     Erik Meints 06-30922711 emeints@home.nl
  Robin Witte   r-witte@live.nl Richard Lunenborg 06-22648771  
ACV 2 Jordan Jansen 06-55785247 jordanjansen8@hotmail.com Marco v.d. Haar 06-22449159  
  Stefan Siahaya 06-14379658 mssiahaya@hotmail.com      
ACV 3 Pelle van Slageren 06-15405016   John Hoving 06-36552864  
ACV 4 Nico Hut 06-36539680   Koen van den Berg 06-51272979  
ACV 5       Dyon van der Veen 06-14052288  
        Ido de Haan 06-52347252  
ACV 6       Dennie Hut 06-50210566  
ACV 7       Reinier Klaver 06-11047893  
ACV 8       Wouter Hoolsema 06-12904536 acv8@ziggo.nl
ACV 9       Hans van Zwieten 06-30934506 zwietenh@home.nl
ACV 10 Wouter Hulswit 06-55345214 wouter.hulswit@home.nl Tom Zijl 06-22388608 tomzijl@planet.nl
ACV O23-1 Vincent Etten 06-46466001   Dion Bruins 06-33158519  
ACV O23-2 Silphen Hubers 06-83834947   Ido de Haan 06-52347252  
ACV 35+ 1       Arjan Rozema 06-47806811  
ACV 35+ 2       Joost Bergman 06-13408497  
             
ACV VR1 Freddy Bollegraaf     Gerard van den Berg  06-22918278  
ACV VR2 Gert Veentjer          
ACV VR3 Jan Dassen 06-15427817        
  Willem Jan Veldkamp          
  Ronald Heersink          
ACV VR4 Lisa 't Hart          
ACV VR30+ 1            


Jeugdafdeling (seizoen 2023-2024)

TEAM TRAINER FUNCTIE LEIDER TELEFOON MAILADRES
JO19.1 Roël Zelhorst   A.J. Zelhorst   azelhorst@gmail.com
  Thymen Ubink ass.      
JO19.2 Johan Bekius   Paul Hoekstra   paul71hoekstra@gmail.com
      John de Jong    
JO17.1 Marnick Ottens   Marnick Ottens    
  Joëll Bunk ass. Joëll Bunk 0630191642  
JO17.2 Joëll Bunk   Bert Visscher   bert_visscher@hotmail.com
JO17.3 Koos Kliphuis   Frank Omlo   frankomlo@hotmail.com
      Anja Tjassing    
      Jan Heskens    
MO17.1 Robin Sterken   Marco diNunzio   marcodinunzio@gmail.com
      Johan Alberda 0614625347 johanenmarjan@ziggo.nl
JO16.1 Jeroen Nieuwenhuis   Arne Slik   arosa16v@hotmail.com
  Erwin Bos ass. Erik Schutte 0642855339 hs.schutte@hotmail.com
JO15.1 Bert Timmer   Chris en Sandra Dontje   sandralokken@hotmail.com
  Pelle van Slageren        
JO15.2 Erwin Postma   Wietse Bosma   w.bosma@home.nl
  Tobias Donkerbroek   Bastiaan Dammer    
JO15.3 Milan Medema   Johan Hofstra 0618137407 Johan-hofstra@home.nl
  Johan Hofstra ass.      
JO15.4 Ruben Homan   Paul Nap 0647565693 pknap81@gmail.com
MO15.1 Klaas Bakker   Janine Hogeman   janinehogeman@gmail.com
  Harm-Jan Horstra        
JO14.1 Alex Wildeboer   Gerard Smit   smit-gerard@hotmail.com
  Joris Froeling ass.      
JO14.2 Joris Froeling   Ralf Hoeks   ralf78@gmail.com
      Roelof van Pijkeren    
JO13.1 Luca Gersonius   Ingrid Schonewille 0629215177 ingrid_130@hotmail.com
  Alex Stam ass.      
JO13.2 Niels Mulder   Dennis Braker 0651111724 dennisbraker@home.nl
  Hugo van der Veen        
JO13.3 Job Valk   Bert Kompagnie   bkompagnie@hotmail.com
      Jan Meima    
JO12.1   hoofdtr. Johan Hofstra 0618137407 Johan-hofstra@home.nl
JO12.2 Ype Jansma   Bas Fokkens   basfokkens@hotmail.com
JO12.3 Burak Ekici   Roland ter Wisscha   Roland@dewitmontage.nl
JO12.3 Daan Nieuwenhuis   Jonnick ten Berge   kcinnoj@hotmail.com
JO12.4     Gert-Jan Dutman   gjdutman@hotmail.com
JO12.5     Patrick Mayer    
JO12.5     Bodil Mulder   bbrinksma@live.nl
JO11.1 Pelle van Slageren hoofdtr. Arjan Boer    
JO11.1 Tanimola Blaauw   Jurrian Huizenga   jurrianhuizenga@hotmail.com
JO11.2 Tijn de Vos   Janneke Levinga   jannekelevinga@hotmail.com
JO11.3 Thom Pluijmert   Robert Pots   rpots11@gmail.com
  Alaz Suliman        
JO10.1 Bert Timmer hoofdtr. Michiel Bultstra   bultstra@hotmail.com
JO10.2 Milan Medema   Joshua Blaauw   joshuablaauw@hotmail.com
JO10.3 William Brink   Jeroen Zijl 0619655891 Jeroenzijl01@gmail.com
JO10.4 Fuad Nur   Jorinde Talman   yowonder@hotmail.com
JO10.4     Hilbrand Mellema    
JO9.1 Luca Gersonius hoofdtr. Jeroen Venema 0612746666 jeroenvenema@hetnet.nl
JO9.2 Boaz Jagersma   Erik Meek   erik@meekonline.nl
JO9.3 Boaz Huizenga   Harm Boers   harmboers@gmail.com
JO9.4 Stan Jansen   Trea Mellema   vandermolen.trea@gmail.com
JO9.4     Steven van Veluw   stvveluw@hotmail.com
JO8.1 Joris Froeling hoofdtr. Ronald Wieringa   ronald.wieringa@gmail.com
JO8.2 Job Valk   Alfred Middelkamp   amiddelkamp@gmail.com
JO8.3 Daan Nieuwenhuis   Sander de Vries   sanderd.devries@gmail.com
JO8.3 Olivier van Leijenhorst   Jorinde Talman   yowonder@hotmail.com
  Jesse Kooistra        
JO7.1 Jan Hubers   Erik Visscher   erik_visscher@hotmail.com
JO7.2     Cor van Dalfsen 0642507588 cor_dalfsen@hotmail.com
JO7.3     Erwin Haan 0613672215 erwinhaan@home.nl


HJO's:

bovenbouw selectie: Jans Deenen

bovenbouw breedte: Sven Krol

onderbouw selectie: Thymen Ubink

Mailadres alle HJO's: hoofdjeugdopleiding@acvassen.nl

KEEPERSTRAINERS NAAM
   
HKO Isabella Slump
  Kaj Beijering
  Jasper Dontje
  Mark Huizenga
  Rik Oosterloo
  Jessie de Jong
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!