Cookie beleid ACV Assen

De website van ACV Assen is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Wedstrijdprogramma

  

 Contactgegevens

Wie of wat Telefoon E-mail
ACV clubhuis 0592 355 115  
Wedstrijdsecretariaat veld 06 223 88 608 [email protected]
Wedstrijdsecretaris zaal 06 4988 9809 [email protected]
Scheidsrechtercoördinator 0592 269 530 [email protected]
Jeugdscheidsrechter-coördinator 06 1568 1481 [email protected]
Leiders / trainers per team KLIK HIER  

Programma Futsal,  week  16 en 17,   15  april  t/m  26  april 2024

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Zaal Scheidsrechter
15-4 comp ACV 2 - LTC 6 19:00 Peelohal (Assen) F. Janssen
15-4 comp ACV 1 - FC Zuidlaren 2 20:00 Peelohal (Assen) F. Janssen
17-4 comp Xing Futsal 2 - ACV 5 20:45 Marsdijkhal (Assen) D. Adema
19-4 comp TLC 1 - ACV 3 19:00 Sportcentrum Leek J. de Groot
19-4 comp FC Zuidlaren 3 - ACV 4 19:00 De Zwet (Zuidlaren)  
19-4 comp ACV 8 - LTC 7 19:00 Peelohal (Assen)  
19-4 comp HFC '15 VR1 - ACV VR1  VERVALLEN 19:00 Sporthal Hoogkerk  
19-4 comp LTC 9 - ACV 9 20:00 Marsdijkhal (Assen)  
19-4 comp DWS Oosterpoort 4 - ACV 6 22:00 Sporthal Hoogkerk  
22-4 comp ACV 6 - Potetos 4 19:00 Peelohal (Assen) A.N. Leenders
22-4 comp ACV 7 - Drs. Vijfje 11 20:00 Peelohal (Assen) G.H. Gerdes
22-4 comp TLC 4 - ACV 5 21:30 Sportcentrum Leek J. Swart
24-4 comp Drs. Vijfje 25 - ACV 8 22:00 ACLO (Groningen)  
26-4 comp ACV 9 - LTC 10 19:00 Marsdijkhal (Assen)  
26-4 comp FC Zuidlaren 4 - ACV 2 20:00 De Zwet (Zuidlaren)  
26-4 comp ACV 4 - Tunas 8 20:00 Marsdijkhal (Assen)  
26-4 comp Omlandia 2 - ACV 8 20:00 Tiggelhal (Ten Boer)  
26-4 comp Drs. Vijfje VR3 - ACV VR1  UITGESTELD 20:00 ACLO (Groningen)  
26-4 comp ACV 3 - REUZ 4 22:00 Peelohal (Assen)  


Bestuurslid van Dienst, Ouderdienst, Teamdienst,  zaterdag 20 april 2024

  Ochtend 
Middag
Bestuurslid van Dienst T. Zijl / J. Mulder J.  Sterken
  8:30 - 10:30
2 pers.
10:30 - 12:30
2 pers.
12:30 - 14:30
2 pers.
14:30 - 16:30
2 pers.
15:00 - 19:00

Ouderdiensten JO9-3 JO10-4 JO12-5 JO12-4 -
Teamdienst ACV 5 - - ACV 4


Programma VELD,  week  16,   15  april t/m  zaterdag 20  april 2024 

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Veld Scheidsrechter
Woensdag            
17-4 comp ACV VR4 - Knickerbockers The VR8 20:00 5 L. Sipma
17-4 comp ACV MO17-1 - Assen FC MO17-2 18:00 3 H. van Veluw
Donderdag            
18-4 comp ACV 4 - Helpman 2 20:30 5 J.A.W. Zijl
Vrijdag            
19-4 comp ACV VR30+1   Programma, zie hieronder 19:30 ACV  
Zaterdag            
20-4 comp Rijnsburgse Boys 1 - ACV 1 15:00   R.J.A. Gansner
20-4 comp ACV 2 - Staphorst 2 12:30 1 J. Klein Ganseij
20-4 comp ACV 3 - Rolder Boys 2 (zat) 14:30 5 P. Hoekstra 
20-4 comp ACV 5 - Groen Geel 5 16:30 5 B. van Doveren
20-4 comp LTC 3 - ACV 6 15:00    
20-4 comp Assen FC 3 - ACV 7   UITGESTELD 14:30   => 25-5
20-4 comp ACV 8 - Wildervank 4 15:15 2 B. Kremers
20-4 comp TLC 3 - ACV 9   UITGESTELD 14:30   => 15-5
20-4 comp ACV 10 - Smilde'94 3 13:15 2 M. Hommes
20-4 comp ADO '20 O23-1 - ACV O23-1 11:15   H.J. Westland R. Bol
 20-4 comp ACV O23-2 - FC Zuidlaren O23-1 14:45 3 J. Nugteren
20-4 comp ACV JO19-1 - Roden JO19-1 12:30 5 R. Geurten
20-4 comp Smilde/BSVV/Hoogersmilde JO19-1 - ACV JO19-2 11:00    
20-4 comp Grol JO17-1 - ACV JO17-1 10:00   B.M. Seegers
20-4 comp ACV JO17-2 - Dwingeloo JO17-1 08:45 3 J. Nugteren
20-4 comp HHCombi JO17-1 - ACV JO17-3 15:30    
20-4 comp ACV JO16-1 - Urk JO16-1 10:25 1 G. Sikkema
20-4 comp M.S.C. JO15-1 - ACV JO15-1 10:15    
20-4 comp Velocitas 1897 JO15-1 - ACV JO15-2 10:15    
20-4 comp ACV JO15-3 - SVZ JO15-1JM 10:35 5 3 G. Wesseling
20-4 comp ACV JO15-4 - Hoogeveen JO15-4JM  UITGESTELD 10:35 3 => 4-5
20-4 comp ACV JO14-1 - Veendam 1894 JO14-1 10:35 5 B. van Doveren
20-4 comp ACV JO14-2 - Musselkanaal JO14-1 11:30 2  
20-4 comp GVAV-Rapiditas JO13-1JM - ACV JO13-1JM 11:00    
20-4 comp Beilen JO13-1JM - ACV JO13-2 09:00    
20-4 comp Beilen JO13-2JM - ACV JO13-3 10:45    
20-4 comp FC Zuidlaren JO12-1 - ACV JO12-1 09:00    
20-4 comp ACV JO12-2 - Actief JO12-2JM 09:50 2 B  
20-4 comp ACV JO12-3 - ST Rolder Boys JO12-1 14:15 4  
20-4 comp ACV JO12-4 - LTC JO12-1 12:45 4  
20-4 comp HZVV JO12-4 - ACV JO12-5 09:00    
20-4 comp Wildervank JO12-3JM - ACV JO12-6 09:00    
20-4 comp ACV JO11-1 - DZOH JO11-1 09:45 4  
20-4 comp Beilen JO11-1 - ACV JO11-2 09:00    
20-4 comp ACV JO11-3 - Musselkanaal JO11-2JM 11:15 4  
20-4 comp Ruinen JO10-1JM - ACV JO10-1 10:30    
20-4 comp ACV JO10-2 - Fit Boys JO10-1 09:00 2 A1  
20-4 comp SJO ZVC '14 JO10-1 - ACV JO10-3 09:00    
20-4 comp ACV JO10-4 - Achilles 1894 JO10-3JM 08:45 2 A2  
20-4 comp ACV JO10-5 - ST Gieten/Eext  JO10-1JM 10:00 2 A2  
20-4 comp HZVV JO9-2 - ACV JO9-1 10:00    
20-4 comp ACV JO9-2 - ST VAKO/Tynaarlo JO9-1 10:15 2 A1  
20-4 comp Beilen JO9-2 - ACV JO9-3 09:00    
20-4 comp FC Zuidlaren JO9-4 - ACV JO9-4 10:30    
20-4 comp Roden JO8-1 - ACV JO8-1 10:30    
20-4 comp HOVC JO8-1 (J/M) - ACV JO8-2 09:00    
20-4 comp ACV JO8-3 - LTC JO8-2 08:45 2 B1  
20-4 comp ACV JO7-1 - LTC JO7-1 09:00 4 A  
20-4 comp ACV JO7-2 - LEO (Loon) JO7-1 09:00 4 B  
20-4 comp LEO (Loon) JO7-2 - ACV JO7-3 11:00    
20-4 comp ACV VR1 - DSS VR1 15:00 1 P.F. Schuurman
20-4 comp ACV VR2 - Heracliden De VR1 12:30 3 H. van Veluw 
20-4 comp Groen Geel VR5 - ACV VR4 12:45    
20-4 comp Nieuw Buinen MO17-1 - ACV MO17-1 13:00    
20-4 comp HOVC MO15-1 - ACV MO15-1 11:30    

Programma Veld VR30+1, vrijdag 19 april

Vrijdag            
19-4 comp S.V. Oosterwolde VR30+1 - ACV VR30+1 19:30 1 A  
19-4 comp Peize VR30+1 - Actief VR30+1 19:30 1 B  
19-4 comp ACV VR30+1 - Roden VR30+1 20:00 1 A  
19-4 comp Actief VR30+1 - S.V. Oosterwolde VR30+1 20:00 1 B  
19-4 comp Roden VR30+1 - Actief VR30+1 20:30 1 A  
19-4 comp S.V. Oosterwolde VR30+1 - Peize VR30+1 20:30 1 B  
19-4 comp Actief VR30+1 - ACV VR30+1 21:00 1 A  
19-4 comp Peize VR30+1 - Roden VR30+1 21:00 1 B  
19-4 comp ACV VR30+1 - Peize VR30+1 21:30 1 A  
19-4 comp Roden VR30+1 - S.V. Oosterwolde VR30+1 21:30 1 B  


Bestuurslid van Dienst, Ouderdienst, Teamdienst,  zaterdag 27 april 2024, KONINGSDAG

  Ochtend 
Middag
Bestuurslid van Dienst - -
  8:30 - 10:30
2 pers.
10:30 - 12:30
2 pers.
12:30 - 14:30
2 pers.
14:30 - 16:30
2 pers.
15:00 - 19:00

Ouderdiensten - - - - -
Teamdienst - - - -


Programma VELD,  week  17,  22 april t/m  zaterdag  27 april 2024 (Koningsdag)

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Veld Scheidsrechter
Maandag            
22-4 comp SJO Pekela 2000 JO15-1JM - ACV JO15-3 19:15    
Woensdag            
24-4 comp ACV O23-2 - WVV O23-1 20:00 6  
24-4 FoF O13 ACV JO13-1JM - GRC Groningen JO13-1 18:00 6  
24-4 comp Assen FC MO17-2 - ACV MO17-1 19:00    
Donderdag            
25-4 comp ACV 3 - Roden 3 19:00? 6??  
Zaterdag            
27-4   GEEN PROGRAMMA VANWEGE KONINGSDAG      
               


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!