Wedstrijdprogramma


 Contactgegevens

Wie of wat Telefoon E-mail
ACV clubhuis 0592 355 115  
Wedstrijdsecretariaat veld 06 223 88 608 wedstrijdsecretariaat@acvassen.nl
Wedstrijdsecretaris zaal 06 4988 9809 wedstrijdsecretaris.zaal@acvassen.nl
Scheidsrechtercoördinator 0592 269 530 scheidsrechterszaken@acvassen.nl
Jeugdscheidsrechter-coördinator 06 1568 1481 jeugdscheidsrechters@acvassen.nl
Leiders / trainers per team KLIK HIER  

     

Onderstaande wedstrijden staan nu op het programma. Het is natuurlijk de vraag wat allemaal mogelijk is. 

Programma ZAAL, voorlopig programma week 4 en 5,  24 januari t/m 4 februari 2022

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Zaal Scheidsrechter
24-01 comp ACV 5 - Schattenberg 3 21:45 Peelohal (ASSEN) J. Kanning
28-01 comp ACV 8 - Asser Boys 2 22:00 Marsdijkhal (ASSEN) B.A.C. van IJzendoorn
01-02 comp Gieten 4 - ACV 5 21:00 De Goorns (GIETEN)  
04-02 comp Gieten 4 - ACV 7 19:30 De Goorns (GIETEN)  
04-02 comp Gieten 3 - ACV 4 20:30 De Goorns (GIETEN) UITGESTELD



Bestuurslid van Dienst, Ouderdienst, Teamdienst , zaterdag 22 januari 2022

  Ochtend 
Middag
Bestuurslid van Dienst - -
  8:30 - 10:30
2 pers.
10:30 - 12:30
3 pers.
12:30 - 14:30
2 pers.
14:30 - 16:30
3 pers.
15:00 - 19:00
Ouderdiensten JO12-2 JO17-2 JO8-2 JO17-3 -
Teamdienst ACV 9 (2 pers.) - - ACV2(2 pers)



Programma VELD  week 3,  22 januari 2022 (trainingen, oefenwedstrijden), e.e.a. onder voorbehoud.

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Veld Scheidsrechter
Zaterdag            
22-01 training ACV 1 -   10:30 1  
22-01 training ACV 2 -   12:00 6  
22-01 oefen ACV 4 - ACV O23-1 14:30 2  
22-01 oefen ACV 5 - ACV 7 13:30 5 L. Venema
22-01 oefen ACV 9 - ACV 10 12:00 2 G. Wesseling
22-01 oefen ACV JO19-1 - ACV JO17-1 14:00 1 E. Brouwer
22-01 training ACV JO17-2 -   10:30 6B  
22-01 oefen ACV JO17-3 - ACV JO15-2 10:30 5  
22-01 oefen ACV JO16-1 - ACV JO15-1 12:00 5  
22-01 oefen ACV JO15-3 - ACV JO14-2 10:30 2  
22-01 training ACV JO14-1 -   12:30 6B  
22-01 training ACV JO13-1,  JO12-1,2 -   12:00 1  
22-01 training ACV JO11-1, 2, 3 -   10:30 4  
22-01 training ACV JO10-1,2  -   09:30 5A  
22-01 training ACV JO10-3,4,5 -   09:30 5B  
22-01 training ACV JO9-1, 2, 3 -   09:00 1B  
22-01 training ACV JO8-1, 2, 3 -   09:00 4  
22-01 training ACV JO7-1, 2, 3 -   09:00 6  
22-01 training ACV VR1 -   09:00 1A  
22-01 oefen ACV VR3 - ACV VR4 15:00 5  
22-01 training ACV MO17-1 -   09:00 6A  
22-01 oefen ACV MO15-1 - ACV MO13-1 09:00 2  



Bestuurslid van Dienst, Ouderdienst, Teamdienst , zaterdag 29 januari 2022

  Ochtend 
Middag
Bestuurslid van Dienst - -
  8:30 - 10:30
2 pers.
10:30 - 12:30
3 pers.
12:30 - 14:30
2 pers.
14:30 - 16:30
3 pers.
15:00 - 19:00
Ouderdiensten JO10-2 JO13-1 JO11-1 JO14-2 -
Teamdienst ACV10 (2 pers.) - - ACV3(2 pers)



Programma VELD  week 4,  29 januari 2022 (competitie)
NB tijden nog onder voorbehoud, zie ook Voetbal.nl; ook allerlei andere wijzigingen zijn nog mogelijk!
Dinsdag 25-01 meer duidelijkheid ??

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Veld Scheidsrechter
Zaterdag            
29-1 oefen ACV 1 - Urk 1 14:30 1  
29-1 comp ACV 4 - VCG 2 12:00 1  
29-1 comp Stadspark 2 - ACV 5 12:30    
29-1 comp Hoogeveen 3 - ACV 6 14:30    
29-1 comp LTC 6 - ACV 7 14:30    
29-1 comp The Knickerbockers 16 - ACV 8 14:30    
29-1 comp ACV 9 - Oranje Nassau 5 14:30 2  
29-1 comp ACV 10 - LTC 8 12:30 5  
29-1 comp GVAV-Rapiditas O23-1 - ACV O23-1 14:30    
29-1 comp ACV O23-2 - Velocitas 1897 O23-1 14:30 3  
29-1 comp Longa '30 JO17-1JM - ACV JO17-1 13:00    
29-1 comp ACV JO17-3 - Beilen JO17-2JM 10:40 5  
29-1 comp Velocitas 1897 JO15-1 - ACV JO15-2 13:00    
29-1 comp ACV JO15-3 - LTC JO15-4 VERVALLEN 10:45 1  
29-1 comp ACV JO14-2 - ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 09:00 5  
29-1 comp LEO (Loon) JO13-1 - ACV JO13-2 09:00    
29-1 comp ACV JO13-3 - FC Zuidlaren JO13-2 09:00 1  
29-1 comp FC Zuidlaren JO12-1 - ACV JO12-1 10:30    
29-1 comp ACV JO12-2 - Helpman JO12-1 11:15 2  
29-1 comp Veendam 1894 JO12-2 - ACV JO12-3 12:00    
29-1 comp ACV JO12-4 - Assen FC JO12-3 10:00 4  
29-1 comp ACV JO11-1 - LTC JO11-1 10:15 2B  
29-1 comp HZVV JO11-1 - ACV JO11-2 09:00    
29-1 comp ACV JO11-3 - Glimmen/Y.de Punt JO11-1 11:30 4  
29-1 comp FC Zuidlaren JO10-1 - ACV JO10-1 11:15    
29-1 comp ACV JO10-2 - Achilles 1894 JO10-2 09:00 2B-1  
29-1 comp Asser Boys JO10-2 - ACV JO10-3 11:00    
29-1 comp BSVV MO10-1 - ACV JO10-4 09:00    
29-1 comp ACV JO10-5 - Beilen JO10-2 10:00 2A-2  
29-1 comp Beilen JO9-1 - ACV JO9-1 10:15    
29-1 comp ACV JO9-2 - Gorecht JO9-1 10:00 2A-1  
29-1 comp ACV JO9-3 - ST Rolder Boys JO9-3 09:00 2A-1  
29-1 comp Actief JO8-1 - ACV JO8-1 11:15    
29-1 comp ACV JO8-2 - FC Assen JO8-4JM 09:00 2A-2  
29-1 comp Beilen JO8-1 - ACV JO8-3 09:00    
29-1 comp GVAV-Rapiditas MO19-2 - ACV MO19-1 12:30    
29-1 comp ACV MO15-1 - Nieuw Buinen MO15-1 10:30 3  
29-1 comp Winsum MO13-1 - ACV MO13-1 11:30    



Bestuurslid van Dienst, Ouderdienst, Teamdienst , zaterdag 5 februari 2022

  Ochtend 
Middag
Bestuurslid van Dienst - -
  8:30 - 10:30
2 pers.
10:30 - 12:30
3 pers.
12:30 - 14:30
2 pers.
14:30 - 16:30
3 pers.
15:00 - 19:00
Ouderdiensten JO12-1 JO15-2 JO9-3 JO15-3 -
Teamdienst VR 2 (2 pers.) - - ACV6(2 pers)



Programma VELD  week 5,  5 februari 2022 (competitie)
NB tijden nog onder voorbehoud, zie ook Voetbal.nl; ook allerlei andere wijzigingen zijn nog mogelijk!
Districtsjeugdvoetbal nog niet bekend.

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Veld Scheidsrechter
Zaterdag            
5-2 comp ACV 1 - VVSB 1 14:30 1  
5-2 comp ACV 2 - Olde Veste'54 2 11:30 1  
5-2 comp ACV 3 - Knickerbockers The 3 14:30 3  
5-2 comp ACV 4 - Assen FC 3 14:30 6  
5-2 comp Roden 2 za. - ACV 5 14:40    
5-2 comp Hollandscheveld 3 - ACV 6 14:30    
5-2 comp ACV 7 - BSVV 3 12:30 6  
5-2 comp Actief 2 - ACV 8 16:00    
5-2 comp ACV 9 - Mamio 7 14:30 2  
5-2 comp SJS O23-1 - ACV O23-2 12:30    
5-2 comp ACV JO19-1 - DZOH JO19-1 15:00 5  
5-2 comp ACV JO17-1 - ATC'65 JO17-1 12:30 3  
5-2 comp ACV JO17-3 - Alcides JO17-3 10:30 5  
5-2 comp ACV JO15-1JM - SV Bedum JO15-1 10:30 3  
5-2 comp Beilen JO15-1 - ACV JO15-2 12:45    
5-2 comp LTC JO15-3 - ACV JO15-3 12:00    
5-2 comp HFC '15 JO14-2 - ACV JO14-2 08:30    
5-2 comp Veendam 1894 JO13-1JM - ACV JO13-1 14:30    
5-2 comp GVAV-Rapiditas JO13-2 - ACV JO13-2 12:30    
5-2 comp ACV JO13-3 - Veendam 1894 JO13-2 09:00 5  
5-2 comp ACV JO12-1 - Be Quick 1887 JO12-2 10:00 2  
5-2 comp Lycurgus JO12-1 - ACV JO12-2 10:30    
5-2 comp ACV JO12-3 - St Gieten/Eext JO12-1 12:00 4  
5-2 comp ACV JO12-4 - LEO (Loon) JO12-2 09:00 4  
5-2 comp Hoogezand JO11-1 - ACV JO11-1 09:00    
5-2 comp ACV JO11-2 - Meppel FC JO11-1 10:30 4  
5-2 comp LTC JO11-3 - ACV JO11-3 10:00    
5-2 comp ACV JO10-1 - Actief JO10-1 10:15 2A-2  
5-2 comp LEO (Loon) JO10-2 - ACV JO10-2 10:00    
5-2 comp ACV JO10-3 - Smilde'94 JO10-2 10:15 2A-1  
5-2 comp ACV JO10-4 - LTC JO10-5 09:00 2A-1  
5-2 comp VKW JO10-3 - ACV JO10-5 10:15    
5-2 comp Actief JO9-2JM - ACV JO9-1 11:45    
5-2 comp Be Quick 1887 JO9-1 - ACV JO9-2 08:30    
5-2 comp FC Zuidlaren JO9-3 - ACV JO9-3 10:00    
5-2 comp ACV JO8-1 - S.V. Oosterwolde JO8-1 09:00 2A-2  
5-2 comp Assen FC JO8-1JM - ACV JO8-2 09:00    
5-2 comp ACV JO8-3 - ST Rolder Boys JO8-1 09:00 2B-1  
5-2 comp Oranje Nassau VR1 - ACV VR1 15:00    
5-2 comp ACV VR2 - Winsum VR2 12:30 5  
5-2 comp ST FC Meppel/Alcides VR1 - ACV VR3 15:00    
5-2 comp ST ACV/Achilles 1894 VR4 - Groen Geel VR4 11:45 2  
5-2 comp WVV MO19-1 - ACV MO19-1 16:30     
5-2 comp Noordscheschut MO15-1 - ACV MO15-1 11:00    
5-2 comp ACV MO13-1 - Winsum MO13-1 09:30 1  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!