Wedstrijdprogramma

  

 Contactgegevens

Wie of wat Telefoon E-mail
ACV clubhuis 0592 355 115  
Wedstrijdsecretariaat veld 06 223 88 608 wedstrijdsecretariaat@acvassen.nl
Wedstrijdsecretaris zaal 06 4988 9809 wedstrijdsecretaris.zaal@acvassen.nl
Scheidsrechtercoördinator 0592 269 530 scheidsrechterszaken@acvassen.nl
Jeugdscheidsrechter-coördinator 06 1568 1481 jeugdscheidsrechters@acvassen.nl
Leiders / trainers per team KLIK HIER  

     


Programma ZAAL,  week  48 t/m  50,  28  november  t/m  16 december  2022

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Zaal Scheidsrechter
28-11 comp ACV 6 - Schattenberg 4 19:55 Peelohal (Assen) G.H. Gerdes
28-11 comp LTC 8 - ACV 5 20:50 Peelohal (Assen) A.N. Leenders
28-11 comp Hollandscheveld 2 - ACV 1 21:00 De Marke(Hollandscheveld) B.B. Zinger
28-11 comp ACV 7 - HHCombi 1 21:45 Peelohal (Assen) A.N. Leenders
2-12 comp Hoogeveen 2 - ACV 4 20:00 Het Activum(Hoogeveen) S. Wagenaar
2-12 comp ACV 9 - Drs. Vijfje 19 20:00 Pittelo (Assen) J.H. Hadders
2-12 comp ACV 8 - FC Zuidlaren 3 22:00 Marsdijkhal (Assen) K. Nieuwenhuizen
9-12 comp Protos 1 - ACV 1 20:00 Drostenhal (Coevorden) G.H. Gerdes
9-12 comp ACV 6 - SGO 1 20:00 Peelohal (Assen)  
9-12 comp Achilles 1894 1 - ACV 4 21:00 Peelohal (Assen) A.Mangroelal
9-12 comp LTC 9 - ACV 5 22:00 Peelohal (Assen) A.Mangroelal
9-12 comp ACV 8 - Schattenberg 6 22:00 Marsdijkhal (Assen)  
12-12 comp Schattenberg 2 - ACV 6 19:00 Peelohal (Assen) J. Kanning
12-12 comp ACV 1 - HODO 1 21:00 Peelohal (Assen) E.H. Takens
12-12 comp REUZ 5 - ACV 8 21:00 De Kamp (Vries) D. Caglak
12-12 comp ACV 5 - Schattenberg 5 22:00 Peelohal (Assen) E.H. Takens
16-12 comp WMC 6 - ACV 3 20:00 Sporthal Winschoten J.P.  Wildeboer
16-12 comp A.S. Exstudiantes 9 - ACV 9 20:50 Kardinge (Groningen)  
16-12 comp ACV 4 - FC Tunas 6 21:00 Pittelo (Assen)  

 

 

Bestuurslid van Dienst, Ouderdienst, Teamdienst ,  zaterdag  3 december 2022

  Ochtend 
Middag
Bestuurslid van Dienst ?? ??
  8:30 - 10:30
2 pers.
10:30 - 12:30
2 pers.
12:30 - 14:30
2 pers.
14:30 - 16:30
2 pers.
15:00 - 19:00

Ouderdiensten JO15-2 JO8-3 (blauw) JO7-2 (geel) JO12-1 -
Teamdienst ACV 6 (2 pers) - - ACV 5(2pers)


Programma VELD,  week 48,   28 november  t/m  zaterdag  3 december 2022  

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Veld Scheidsrechter
Woensdag            
30-11 comp Bij ACV:   MOVV  VR1 - ST ACV/Achilles'94 VR4 19:30 6 L. Sipma
Vrijdag            
2-12 comp ACV 3 - Borger 2 20:30 1  
2-12 comp LEO (Loon) 35+1 - ACV 35+1 19:30   Sportpark
Boerbos
Rolde
2-12 comp ACV 35+2 - Rolder Boys 35+1 19:30  
2-12 comp ACV 35+1 - ACV 35+2 20:00  
2-12 comp VAKO 35+1 - ACV 35+1 20:30  
2-12 comp ACV 35+2 - LEO (Loon) 35+1 20:30  
2-12 comp ACV 35+1 - Rolder Boys 35+1 21:00  
2-12 comp VAKO 35+1 - ACV 35+2 21:30  
               
Zaterdag  VAKO 35+1 - ACV 35+2      
3-12 comp ASWH 1 - ACV 1 13:30   J. Besselsen
3-12 comp Staphorst 2 - ACV 2 13:30   J. Boers
3-12 comp ACV 3 - Borger 2 => 2-12,20.30 u. 14:45 1  
3-12 comp ACV 4 - FC Zuidlaren 3 12:30 3  
3-12 comp Gomos 2 - ACV 6 12:30    
3-12 comp ACV 7 - BSVV 2 11:45 2  
3-12 comp BSVV 3 - ACV 8 12:30    
3-12 comp ACV 9 - SVZ 2 13:45 2  
3-12 comp VEV'67 6 - ACV 10 14:00    
3-12 comp ACV O23-2 - FC Assen O23-1 14:30 3  
3-12 comp ACV JO19-1 - SC Genemuiden JO19-1 10:45 1 A. Wigchers
3-12 comp WVV JO19-1 - ACV JO19-2 14:30    
3-12 comp ACV JO19-3 - Actief JO19-2 12:30 6  
3-12 comp ACV JO17-1 - Victoria JO17-1 12:50 1 R.Geurten
3-12 comp ACV JO17-2 - Annen JO17-2 09:00 3  
3-12 comp ST Een/Veenhuizen JO17-1JM - ACV JO17-3 09:00    
3-12 comp CSV '28 JO16-1 - ACV JO16-1 12:45   mevr J.W. van Vilsteren
3-12 comp ACV JO15-1 - Annen JO15-1 10:45 5  
3-12 comp Peize JO15-1 - ACV JO15-2 11:45    
3-12 comp ACV JO15-3 - LTC JO15-2 10:45 6  
3-12 comp ACV JO14-2 - HS'88 JO14-1 10:45 3  
3-12 comp Be Quick 1887 JO14-4 - ACV JO14-3 09:00    
3-12 comp ACV JO13-1JM - FC Meppel JO13-1 09:00 1  
3-12 comp FC Zuidlaren JO13-1 - ACV JO13-2 09:00    
3-12 comp ACV JO13-3 - BSVV JO13-2 12:45 4  
3-12 comp ACV JO12-1 - Ter Apel '96 FC JO12-1 10:00 2 B  
3-12 comp Meppel FC JO12-1 - ACV JO12-2 10:15    
3-12 comp Fit Boys JO12-1 - ACV JO12-3 10:15    
3-12 comp Raptim JO11-1 - ACV JO11-1 10:30    
3-12 comp ACV JO11-2 - ST VAKO/Tynaarlo JO11-1 09:45 4  
3-12 comp SJO HUC'21 JO11-1 - ACV JO11-3 10:00    
3-12 comp ACV JO11-4JM - FC Assen JO11-2JM 11:15 4  
3-12 comp FC Zuidlaren JO10-1 - ACV JO10-1 12:30    
3-12 comp ACV JO10-2 - FC Zuidlaren JO10-2 10:15 2 A1  
3-12 comp Beilen JO10-2 - ACV JO10-3 10:15    
3-12 comp ACV JO9-1 - FC Assen JO9-1 09:00 2 B1  
3-12 comp ACV JO9-2 - ST VAKO/Tynaarlo JO9-1 10:15 2 A2  
3-12 comp Asser Boys JO9-1 - ACV JO9-3 09:00    
3-12 comp Gorecht JO8-2 - ACV JO8-1 11:15    
3-12 comp ACV JO8-2 - Hoogezand JO8-1 09:00 2 A2  
3-12 comp ACV JO8-3 - Actief JO8-2 09:00 2 A1  
3-12 comp ACV JO7-1 - Achilles 1894 JO7-1 09:00 4 A  
3-12 comp ACV JO7-2 - LTC JO7-1 09:00 4 B  
3-12 comp FC Assen JO7-2 - ACV JO7-3 09:00    
3-12 comp DSS VR1 - ACV VR1 14:30   R. Warmenhoven
3-12 comp ACV VR2 - Heerenveense Boys VR2 12:30 5  
3-12 comp Stadspark VR1 - ACV VR3 12:30    
3-12 comp ACV/Achilles 1894 VR4 - Damacota VR1 12:00 Ach.  
3-12 comp de Treffer '16 MO17-1 (9-tal) - ACV MO17-1 14:00    
3-12 comp ACV MO15-1 - ST FC Assen/LTC MO15-2 09:00 5  
3-12 comp Be Quick'28 MO20-1 - ACV MO20-1 12:00    


Bestuurslid van Dienst, Ouderdienst, Teamdienst ,  zaterdag  10 december 2022

  Ochtend 
Middag
Bestuurslid van Dienst ?? ??
  8:30 - 10:30
2 pers.
10:30 - 12:30
2 pers.
12:30 - 14:30
2 pers.
14:30 - 16:30
2 pers.
15:00 - 19:00

Ouderdiensten JO15-2 JO8-3 (blauw) JO7-2 (geel) JO12-1 -
Teamdienst ACV 7 (2 pers) - - VR2(2pers)


Programma VELD,  week 49,  5 decemberer  t/m  zaterdag  10 december 2022  

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Veld Scheidsrechter
Woensdag            
7-12 comp ACV JO17-3 - S.V. Hoogersmilde JO17-1JM 19:15 6  
Zaterdag             
10-12 comp DOVO 1 - ACV 1 14:30    
10-12 comp Zeerobben 2 - ACV 2 12:30    
10-12 comp Wildervank 2 - ACV 3 15:00    
10-12 comp FC Zuidlaren 3 - ACV 5 13:00    
10-12 comp ACV 6 - ACV 4 14:30    
10-12 comp Waskemeer 3 - ACV 7 16:30    
10-12 comp ACV 8 - Actief 2 14:15 2  
10-12 comp Asser Boys 2 - ACV 9 14:30    
10-12 comp ACV 10 - Asser Boys 3 12:30 3  
10-12 comp Rolder Boys O23-1 - ACV O23-3 14:30    
10-12 comp ACV JO19-2 - Annen JO19-1 13:00 5  
10-12 comp Assen FC JO19-2 - ACV JO19-3 14:30    
10-12 comp Volendam (rkav) JO17-1 - ACV JO17-1 12:50    
10-12 comp BSVV JO17-1 - ACV JO17-2 10:55    
10-12 comp ACV JO17-3 - LTC JO17-2 10:30 3  
10-12 comp Actief JO15-1 - ACV JO15-1 09:00    
10-12 comp ACV JO15-2 - Gorecht JO15-1 09:00 1  
10-12 comp ST Rolder Boys JO15-1 - ACV JO15-3 11:00    
10-12 comp WSV JO14-1JM - ACV JO14-1 13:00    
10-12 comp Valthermond JO14-1 - ACV JO14-2 11:30    
10-12 comp ACV JO14-3 - FC Zuidlaren JO14-2 10:45 1  
10-12 comp Alcides JO13-1JM - ACV JO13-1JM 10:30    
10-12 comp ACV JO13-2 - Peize JO13-1 09:00 3  
10-12 comp BSVV JO13-1 - ACV JO13-3 10:45    
10-12 comp GVAV-Rapiditas JO12-1JM - ACV JO12-1 09:30    
10-12 comp ACV JO12-2 - d'Olde Veste '54 JO12-1JM 10:15 2 B  
10-12 comp ACV JO12-3 - VKW JO12-2 11:15 4  
10-12 comp ACV JO11-1 - Ruinerwold JO11-1 10:15 2 A  
10-12 comp SGO JO11-1 - ACV JO11-2 10:30    
10-12 comp ACV JO11-3 - LTC JO11-3 09:45 4  
10-12 comp ST Rolder Boys JO11-2JM - ACV JO11-4JM 13:00    
10-12 comp ACV JO10-1 - Assen FC JO10-1 09:00 2 B2  
10-12 comp LEO (Loon) JO10-2 - ACV JO10-2 08:30    
10-12 comp ACV JO10-3 - VKW JO10-2JM 09:00 2 B1  
10-12 comp Stadskanaal JO9-1 - ACV JO9-1 08:45    
10-12 comp BSVV JO9-1 - ACV JO9-2 10:15    
10-12 comp ACV JO9-3 - Assen FC JO9-5 09:00 2 A2  
10-12 comp ACV JO8-1 - Be Quick 1887 JO8-1 09:00 2 A1  
10-12 comp Gorecht JO8-1 - ACV JO8-2 10:00    
10-12 comp Be Quick 1887 JO8-2 - ACV JO8-3 08:30    
10-12 comp LTC JO7-1 - ACV JO7-1 10:00    
10-12 comp ACV JO7-3 - ACV JO7-2 09:00 4  
10-12 comp ACV VR1 - DTS Ede VR1 15:00 1 J. Doornbosch
10-12 comp ACV VR2 - Annaparochie St. VR1 12:30 1  
10-12 comp ACV VR3 - ST VAKO/Tynaarlo VR1 12:00 2  
10-12 comp Eext VR1 - ST ACV/Achilles 1894 VR4 14:30    
10-12 comp ACV MO17-1 - Sweel MO17-1 09:00 5  
10-12 comp Noordster MO15-1 - ACV MO15-1 09:00    
10-12 comp ACV MO20-1 - Harde 't MO20-1 11:00 5  


Bestuurslid van Dienst, Ouderdienst, Teamdienst ,  zaterdag  17 december 2022

  Ochtend 
Middag
Bestuurslid van Dienst ?? ??
  8:30 - 10:30
2 pers.
10:30 - 12:30
2 pers.
12:30 - 14:30
2 pers.
14:30 - 16:30
2 pers.
15:00 - 19:00

Ouderdiensten '- - - - -
Teamdienst - - - -


Programma VELD,  week 50,  12 december  t/m  zaterdag  17 december 2022  

Datum Soort Thuis   Uit Tijd Veld Scheidsrechter
Woensdag            
14-12 beker SDO VR1 - ACV VR1 , bij ACV 19:45 1  
Zaterdag             
17-12 comp Glimmen 2 - ACV 5 12:30    
17-12 comp ACV 9 - LEO 5 14:30 2  
17-12 comp ACV JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 12:30 1  
17-12 beker ACV VR1 - FSG VR1, bij winst ACV d.d. 14-12 15:00 1  
17-12 comp VVS VR1 - ST ACV/Achilles 1894 VR4 12:30    
17-12 comp IJVV MO20-1 - ACV MO20-1 12:30    


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!